SZYCIE NA MIARĘ

Szycie na miarę to usługa, polegająca na dopasowania ubioru do potrzeb i wymagań klienta. Jeśli masz problem z dopasowaniem stroju ze względu na nietypową sylwetkę, chcesz wyglądać wyjątkowo lub twój garnitur wymaga wyjątkowej uwagi, szycie na miarę jest skierowanie właśnie do Ciebie.
Oferujemy wam 8 lat doświadczenia w krawiectwie miarowym i 30 lat doświadczenia w szyciu garniturów.

UMÓW SIĘ NA PRZYMIARKĘ

 

Telefon kontaktowy: 

+48 508 160 640

 

Adres:

ul. Prusa 4, 95-080 Tuszyn

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 6 – 15

sobota do uzgodnienia

 

W sprawie obecnych zamówień:

+48 790 749 452

pioba@pioba.com.pl

Czas realizacji zamówienia uszycia garnituru na miarę to 2-4 tygodnie. Czas na wykonanie zlecenia zależny jest od ilości zamówień w danym okresie.
Oferujemy również usługę szycia błyskawicznego, które wiąże się z dodatkową opłatą, ustaloną indywidualnie.

Etap 1: Pobranie miary
Podczas pierwszego spotkania w naszej siedzibie klient wybiera tkaninę i fason garnituru, a także rodzaj i styl jego wykończenia. Krawiec pobiera miarę i ustalany jest koszt wykonania usługi. W tym miejscu rozpoczyna się proces produkcji.

Etap 2: Produkcja
Na podstawie pobranej miary krawiec tworzy indywidualną formę i wykrój dla danego zamówienia. Na dalszym etapie nasz zespół dba o każdy detal aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.

Etap 3: Pierwsza przymiarka
Po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania klient przyjeżdża na pierwszą przymiarkę. Krawiec sprawdza dopasowanie garnituru i zleca ewentualne poprawki. W fazie produkcji można jeszcze dokonywać drobnych zmian w długości rękawa czy wymiarach spodni. Nie można zmienić tkaniny ani wzoru garnituru po złożeniu zlecenia.

Etap 4: Odbiór garnituru
Odbiór garnituru to jednocześnie ostatnia przymiarka. W razie uwag dokonujemy ostatecznym poprawek. Zlecenie wpisywane jest do bazy zamówień, dzięki czemu przy następnym szyciu cały proces trwa o wiele krócej.

Koszt uszycia garnituru klasycznego z gładkiej tkaniny zaczyna się już od 900 zł. Ceny garniturów smokingowych od 1200 zł.