Najczęściej zadawane pytania

1. Z jakich tkanin szyjecie?

W ofercie szycia na miarę mamy szeroką ofertę wysokojakościowych tkanin. Oferta ta obejmuje również tkaniny niedostępne w stałej sprzedaży w naszych sklepach czy katalogu internetowym.

 

2. Ile czasu trwa uszycie garnituru?
Średni czas realizacji zamówienia uszycia garnituru na miarę to 2-4 tygodnie. Czas na wykonanie zlecenia zależny jest od ilości zamówień w danym okresie.
Oferujemy również usługę szycia express, poza kolejką, które wiąże się z dodatkową opłatą, uwzględnioną w cenniku.

 

3. Czy szyjecie z powierzonych tkanin?
Szyjemy tylko z własnych, sprawdzonych tkanin. Tkaniny różnie zachowują się pod wpływem wysokiej temperatury, w obróbce i również dochodzi czynnik ludzki. Przed wprowadzeniem nowej tkaniny do oferty, dokładnie ją sprawdzamy.

 

4. Jak wygląda cały proces szycia na miarę?

Etap 1: Pobranie miary
Podczas pierwszego spotkania w naszej siedzibie klient wybiera tkaninę i fason garnituru, a także rodzaj i styl jego wykończenia. Krawiec pobiera miarę i ustalany jest koszt wykonania usługi. W tym miejscu rozpoczyna się proces produkcji.
Etap 2: Produkcja
Na podstawie pobranej miary krawiec tworzy indywidualną formę i wykrój dla danego zamówienia. Na dalszym etapie nasz zespół dba o każdy detal aby zadowolić wszystkie wymagania klientów.
Etap 3: Pierwsza przymiarka
Po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania klient przyjeżdża na pierwszą przymiarkę. Krawiec sprawdza dopasowanie garnituru i zleca ewentualne poprawki. W fazie produkcji można jeszcze dokonywać drobnych zmian w długości rękawa czy wymiarach spodni. Nie można zmienić tkaniny ani wzoru garnituru po złożeniu zlecenia.
Etap 4: Odbiór garnituru
Odbiór garnituru to jednocześnie ostatnia przymiarka. W razie uwag dokonujemy ostatecznym poprawek. Zlecenie wpisywane jest do bazy zamówień, dzięki czemu przy następnym szyciu cały proces trwa o wiele krócej.

ADRES

ul. Prusa 4

95-080 Tuszyn

+48 508 160 640

 

GODZINY OTWARCIA:

Pon-Pt: 6 – 15

Sobota do uzgodnienia

W sprawie obecnych zamówień:

+48 790 749 452

pioba@pioba.com.pl

Dodatkowe pytania:

+48 508 160 640

 

Galeria klientów

Zobacz więcej zdjęć w zakładce
Galeria klientów